Strona główna » Żagle 2016 - Infromacje

Żagle 2016 - Infromacje

A+ A-
 

Witamy

 

Tradycyjnie zapraszamy do udziału w Radiologicznych Mistrzostwach Żeglarskich. Odbędą się one w dniu 11 czerwca 2016 w Górkach Zachodnich. Bazą imprezy będzie Narodowe Centrum Żeglarstwa http://ncz.awf.gda.pl w Górkach Zachodnich.

Regaty odbędą się w zależności od warunków pogodowych albo na wodach Zatoki Gdańskiej (dobra pogoda) albo na rozlewisku Wisły Śmiałej (zła pogoda).

Będziemy się ścigać na jachtach Balt 23 (kabinowy jacht o długości 6,76 m, szerokości 2,54 m, zanurzeniu 03/1,45 m, powierzchni żagli 22,5 m2). Każdy oddział PLTR może reprezentować jeden jacht. Załogę jachtów winny stanowić 4 osoby (radiolodzy, technicy radiologii, inżynierowie/fizycy związani z radiologią); jedna z osób załogi może być spoza „branży” radiologicznej – regulamin w załączniku.

Zapewniamy jachty w dniu 11.06, zakwaterowanie 10/11 i 11/12 czerwca (ze śniadaniami), i oczywiście organizację regat. Mam przyjemność poinformować, że obsługa naszych regat jest do dyspozycji także w dniu 10 czerwca. Czyli, 10 czerwca, może odbywać się szkolenie i trening na wodzie. Przy tym – załogi, które będą chciały być na wodzie już w dniu 10 czerwca muszą pokryć związane z tym koszty:

  • dodatkowy nocleg 9/10 czerwca (oczywiście można przyjechać rano 10 czerwca
  • czarter jachtu 10 czerwca).

Koszty: nocleg (ze śniadaniem) = 80 zł/os, czarter jachtu na dzień = 300 zł

 

Koszt udziału w regatach = 800 zł (załoga) + 500 zł (załoga) kaucji zwrotnej.

Po otrzymaniu wypełnionej ankiety prześlemy instrukcje wpłaty.

W przypadku rezygnacji po 4 maja, wpłaty nie będą zwracane.

 

Aktualnie musimy potwierdzić liczbę jachtów oraz noclegów. Dlatego prosimy o wypełnienie ankiety (w załączniku) i przesłanie jej na adres mailowy szkolenia_radiologia@su.krakow.pl do dnia 29 marca (!).

Bardzo prosimy o dotrzymane terminu ponieważ jest to podstawą do przeprowadzenia imprezy – po tym terminie nastąpi anulacja naszych rezerwacji.

 

 
 

Copyright © 2016