Strona główna » Po pracy

Po pracy

A+ A-
 

  Radiologiczne Mistrzostwa Polski w Żeglarstwie
     
  Radiologiczne Mistrzostwa Polski w Narciarstwie
     
 

BIEG RADIOLOGA

 

Spotkanie entuzjastów biegania to pomysł dr Wojciecha Wawrzynka ze Śląska. Bieg po raz pierwszy został zorganizowany w czasie 41. Zjazdu PLTR w Krakowie w roku 2016. Od razu spotkał się ze sporym zainteresowaniem, stąd postanowiono aby włączyć tą imprezę jako stały punkt programu kolejnych Zjazdów.
     
 

WYSTAWA RADIOART

 

To prezentacja plac plastycznych środowiska radiologicznego. Nie ma formy konkursu, jest natomiast spotkaniem twórców, którzy na co dzień tworzą obrazy przy pomocy promieniowania elektromagnetycznego. Po raz pierwszy wystawę zorganizowano w czasie 41. Zjazdu PLTR w Krakowie w roku 2016. Pomysł prof. Andrzeja Urbanika z Krakowa zrealizowały panie Maria Rząca (artystka-rzeźbiarka) oraz Iwona Siewierska (koneser sztuki i prezes fundacji Unikat, propagującej współczesną ceramikę unikatową). Wystawa zakończyła się sukcesem, dlatego postanowiono kontynuować tą artystyczną tradycję.

     
 

REKOLEKCJE RADIOLOGICZNE

 

Rekolekcje dla środowiska radiologicznego, od 2011 roku, organizuje dr Tomasz Legaszewski ze Śląska. Spotkania odbywają się pod hasłem „zbyt zajęci aby się … nie modlić”.

 

Patronem radiologów jest Archanioł Michał.

 

 

 
 

Copyright © 2016